Bir Birinden Harika Yazlık Temalar!

Yaz geldi tasarımlarda değişikliğe gidiliyor haklı olarak. Ben de yazın kullanılabilecek en harika yazlık temaları sizler için arayıp bu yazıda sundum. Tabii güncel durumları sitelerde yansıtmak oldukça başarılı bir yöntem. Google’ın özel günlerde logosunu değiştirmesi buna güzel bir örnek. Blogunuzda ya da sitenizde güncelliğe önem veriyorsanız bu temaları incelemelisiniz, bir web sitesi ya da blog sahibi olmayan kişilere de bu temalara göz atmasını öneririm ilham verebilir.

Sade Turuncu Tema

Sade ve açık renklere sahip  Temayı Buradan  İndirebilirsiniz  yazın gelmesi ile birlikte sade tema kullanmak daha iyi olacaktır gibi gözükmekte, öte yandan arka planının beyaz olması ve gözü yormaması da önemli bir artı. Butonlarının da çok sevimli göründüğünü eklemeliyim. Klişeleşmemiş özgün bir dizaynı olması da  iyi olmuş. Dezavantajı ise içeriğin biraz altta olması, oldum olası içeriğin daha ön planda olması gerektiğini savunurum, turuncu ise iyi bir seçim enerjik bir renk ve yaza da oldukça yakışıyor. Daha çok Yemek, hobi,moda tarzı sitelere yakışacak gibi duruyor.

Renkli Tema

Bu tema biraz daha görselliği ve renkleri ön plana çıkarmış sade bir arka plan ile yapılmış tasarım yaza uygun bir tema haline getirmiş, temayı buradan indirebilirsiniz . Kategoriler ön plana içerik ise biraz daha aşağılarda, hangisine önem ve yoğunluk verileceği siteyi tasarlayana kalıyor, ters orantılı şeyler arasından seçim yapmak yorucu olabiliyor bezen.

                                 Doğa Teması(WordPress için)

WordPress için hazırlanmış bu tema, sadeliğiyle göz dolduruyor, yaz için de gayet uygun olduğunu düşünüyorum temayı buradan indirebilirsiniz uygun bir logo seçimi ve azıcık bir özenle çok harika çalışmalar ortaya çıkarmanız zor değil gibi gözüküyor. Ama takvimi ana sayfanızdan kaldırmalısınız, sadelik güzelliktir, hava durumu saat tarih gibi bilgileri sitenizde bulundurmanıza en azından ana sayfanızda bulundurmanıza gerek yok.

                                      Yaz Teması WordPress İçin (WordPress İçin)

Renkleri sade ve şık seçilmiş arama yerinin yukarıda kullanılması iyi olmuş, sitelerde ve bloglarda arama yerinin olması önerilir. Temayı buradan indirmeniz mümkün İçerik de ön planda tutulmuş ve içeriklerde öne çıkan görsel özelliği de var. Şıklığından ziyade kullanışlı bir tema.

Önemli: Tema linkleri kontrol edilmemiştir, kullanmadan önce virüs tarama programı ile taramanızı öneririm.

Yazarın Notu: İlgi görmesi halinde temalar konusunda daha çok yazı hazırlayabilirim, wordpress ağırlıklı olacak sanırım yine. (Akif Ulutaş)

Bu yazı İnternet Dünyası kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.