Westinghouse Servis

Tasarımı ve üstün teknolojisi ile insanların beğenisini toplayan ve ülkemizde de oldukça fazla kullanılan ancak yeterli yetkili servisinin bulunmaması sebebi ile firmamız tarafından westinghouse servis hizmeti özel olarak yetkili servis olmaksızın verilmektedir.Oldukça fazla kullanıcısının olduğu ve dayanıklılığı tasarımı teknolojisi ve kullanım kolaylığı ile insanların ilgisini çeken wehtinghouse ürünlerini sizde korkmadan alabilirsiniz. Beyaz eşya alırken en çok merak edilen yetkili servisidir ki firmamızın uzaman ekipleri ve profesyonel çalışma prensipleri sayesinde alacağınız mükemmel hizmet sebebi ile yetkili servis aramayacaksınız.

Westinghouse Klima Servis

Firmamız tarafından değiştirilen bütün parçalar 1 yıl parça garantisi kapsamındadır. Firmamız değiştirdiği bütün parçaların arkasında durmakta ve gerekli olan teknik desteği sağlamaktadır. Firmamıza 444 1 494 numaralı telefondan ulaşarak teknik destek ve servis hizmeti alabilirsiniz.

Westinghouse Buzdolabı Servis

Uzman personelimiz size söylenen zamanda kapınızda olacak ve üstün çalışma prensipleri çerçevesinde ürününüzün kontrolünü yaptıktan sonra mümkünse yerinde tamir edecektir. Yerinde tamir imkânının olmadığı yerde teslim alma tutanağı ile ürününüzü teslim alacak ve en kısa süre içinde size dönüş yaparak ürünün durumu arızası ve masrafları hakkında bilgi verecektir. Tamir süresi ile alakalı söylenen zaman içinde ürününüz tamir edilecek söylenen zamanda da teslim edilecektir.
Siz de westinghouse servis hizmeti ve ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için hemen bizi arayarak bu üstün kalitedeki hizmetten yararlanabilirsiniz.

Bu yazı AU Blog Tanıtım kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.