Web Siteniz ve Blogunuz için Ücretsiz İcon İndirin!

İconlar benim için bir web sitesinin ya da blogun en önemli parçalarından biridir, sitenin ruhuna uygun bir tema ile seçilmiş iconlar oldukça önemli bir artı puandır. Bu yazı ile sizler de bir birinden harika onlarca  icon indirebilirsiniz. Bunlara ek olarak iconları nasıl kullanabileceğiniz, nelere dikkat etmeniz konusunda naçizane bilgiler vereceğim. Blogumuz bu yazı ile blog ve web tasarımcılarının işlerini kolaylaştıracak bilgiler vermeye devam ediyor.

İCON NEDİR NE İŞE YARAR?

      İconlar bir web sitesini gezinmeyi kolaylaştıran araçlardır örneğin ana sayfaya git şeklindeki ev resmi bir ikondur  veya iletişim bölümünün yanındaki mektup simgesi de bir ikondur. İconlar web sitenizin daha çekici gözükmesini sağlar sadece yazılardan oluşan bir sayfa okuyucuların büyük çoğunluğuna itici gelecektir. Unutmayın internet daha çok keyif almak ve vakit geçirilmek için kullanılıyor.

     İcon kullanımında uyuma dikkat edilmeli örneğin bir takım ikonlar eski şeyleri simgeliyorsa diğer ikonlarda aynı temaya sahip olmalı, zaten ikonlar paket olarak bulunur uyumludur sizin yapmanız gereken onları -uyumlu olmadıkça- karıştırmamak. Bunlara ek olarak; icon çok net olmalı bakan kişi “bu ne?” dememeli direkt anlaşılmalı ikonlar zaten okuyucularınıza yol gösteren işaretlerdir, bu işaretler belirsiz olursa bir anlamı kalmaz.

SOSYAL İCONLAR!

İcon Paketini İNDİR

Bu icon paketi oldukça lezzetli iconlara sahip. Sosyal Medya ile ilgili yazılarınızda kullanabilirsiniz.

KÜP İCONLAR

İcon Paketini İNDİR

En sevimli icon paketlerinden biri de bu, paketin içinde farklı boyut ve renkler de mevcut, sitenizin sevimliliğini arttırması oldukça büyük bir olasılık.

3 BOYUTLU İCONLAR!

İcon Paketini İNDİR

Bu yazıdaki en iddialı icon paketine geldik diyebilirim, iconlar oldukça hoş görünüyor ayrıca üç boyutlular, teknoloji konulu sitelere çok yakışacak iconlara sahip.

                               İNTERNET SİMGELİ İCONLAR!(100 Adet)

                        

                       İcon Paketini İNDİR

Başlıkta belirttiğim gibi bu icon paketi oldukça geniş seceneklere sahip, dünyaca ünlü sosyal medya ve paylaşım sitelerinin logoları, indir iconları, rss iconları gibi internet simgeli pek çok icona sahip, bir göz atmanızı öneririm çünkü gerçekten çok başarılı iconlar mevcut. İlerde blogumda da kullanabilirim sanırım bu iconları.

                                    SOSYAL MEDYA  ve İNTERNET İCONLARI(57 Adet)

                                                            İcon Paketini İNDİR

Sosyal medya ve internet temalı yazılarınızda kullanabileceğiniz blogunuzda oldukça şık gözükecek iconlar mevcut. Oldukça  başarılı bir icon paketi. (Akif Ulutaş)

Twitter’da Bizi Takip Edin;


Bu yazı İnternet Dünyası kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.