Viessmann Kombi Özel Servis

Isıtma ürünleri konusunda dünyaca ünlü bir markanın özel servis hizmetlerini büyük bir şehirde gerçekleştirmek pek de kolay bir şey değil ancak bizler bu hizmetleri en iyi şekilde yapabilmek adına siz değerli müşterilerimiz ile uyumlu bir şekilde hareket ediyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Viessmann Servis Merkezi firması olarak ekibimiz ve yönetimimiz ile birlikte en iyi şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz çünkü bizim görevimiz bu ve görevimizi yaklaşık 10 senedir en iyi şekilde layıkıyla yerine getirmek için uğraş veriyoruz. Viessmann kalitesini en iyi bilen biziz çünkü uzun yıllar bu marka ile çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

Sürekli olarak ürünler incelenir, marka takibi yapılır, sorunları ile boğuşulur ve marka bu sayede çok iyi bir şekilde analiz edilmiş olunur.

Viessmann Kombi Servis merkezimize İstanbul sınırları içerisinde olan herkes kolayca ulaşabilir ve bunun için tek yapmanız gereken de çağrı merkezi ekiplerimiz ile irtibata geçmek olacaktır. Firma çalışanlarımız iletişim konusunda kusursuz hizmet alıyor eğer bu konuda bir şikayetiniz olursa bizlere anında iletebilirsiniz. Servis ekiplerimiz galoş konusunda hassas davranmak zorunda çünkü şirketimi buna çok fazla önem veriyor ve insanlar da bu konuda titiz olabiliyor. Galoş kullanımı yapılmadığı takdirde yine 444 1 494 numaraları aracılığıyla bizlere ulaşarak geri bildirim ya da şikayetlerinizi bizlere gönül rahatlığıyla iletebilirsiniz.
Online servis talebinde bulunmak için sitemizi ziyaret ediniz.

Bu yazı AU Blog Tanıtım kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.