Vaillant Servis ile Kaliteyi Yaşayın

Özel Servis Vaillant firması olarak çalışanlarımız ile sürekli olarak fikir alış verişlerinde bulunuyor ve sektör için daha fazla ne yapabilir tarzında toplantılar düzenliyoruz. Bu toplantılar sonucunda farklı projeler ortaya çıkıyor ve anket uygulamamız ile sizlerden gelen talepleri de bu toplantılara dahil ediyoruz. Sizlere dağıttığımız formlar sayesinde memnuniyet ya da şikayetlerinizi değerlendiriyoruz ve en kısa sürede hatalarımızı düzeltmek için çaba harcıyoruz.

Kartal Vaillant Servisi firması yaklaşık 10 yıldır bu sektörde bulunuyor ve sektörün eksik olan tarafları ile de yakından ilgileniyor. Sizlere daha özel bir hizmet sunabilmek için teknolojiyi yakından takip ediyor ve tüm gelişmeleri sizlere en uygun şekilde aktarmaya çalışıyoruz.

Vaillant özel servis firmasından hizmet almak için farklı yollardan bizlere ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. 444 1 494 ile bizlere ulaşabileceğiniz gibi bulunduğunuz web sitesi aracılığı ile de form doldurarak servis firmamıza ulaşmanız mümkündür. Karşınıza çıkan formda sizlerden bazı bilgiler istenecektir ve bu bilgileri eksiksiz doldurup bize gönderdikten sonra ekiplerimiz sizinle iletişime geçecek, adresiniz onaylandıktan sonra da kısa sürede yola çıkılacaktır. Vaillant marka tüm ürünleriniz için özel servis hizmetlerimiz ile karşınıza çıkıyoruz ve bizlerden hizmet almak için İstanbul’da ikamet etmeniz yeterli olacaktır. Tüm Vaillant marka ürünler için 7 gün boyunca hizmetinizdeyiz ve sizlere en iyi şekilde özel servis hizmeti veriyoruz.

Bu yazı AU Blog Tanıtım kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.