Twitter’da Kimi Takip Etmeli

twitterda kimi takip etmeli bizce başlıklı bir yazı hazırlamıştık, yazıya gösterilen yoğun ilgiden dolayı 2.sini yazmaya karar verdik. Bu yazıda da popüler sosyal paylaşım sitesi Twitter’da takip edilesi kişileri, kimi takip etmeli sorusunun yanıtı olan kullanıcılar yer alacak.  Yazının devamında ilginç ve başarılı twitter kullanıcılarını ve incelemelerini bulabilirsiniz;

 TWİTTER DA TAKİP EDİLECEK KULLANICILAR

@yazbusozu Karikatür gibi adamım sloganıyla yola çıkan bu twitter üyeliği mizahi paylaşımlarda bulunuyor ve bunu genellikle karikatürler aracılığı ile yapıyor. Karikatür sever twitter kullanıcılarına tavsiye edebilirim.

@tarkan Ülkemizin belki de en popüler sanatçılarından Tarkan’ın onaylı resmi twitter hesabı. Sanatçı twitterında hayranları ile diyalog kuruyor, konserleri ile ilgili duyurularda bulunuyor. Bunların yanı sıra Tarkan sosyal sorumluluğa dikkat çeken tweetler de gönderiyor.

@YALINonline Popüler sanatçı Yalın’ın resmi ve onaylı twitter hesabı. Yalın twitter da gibi konserlerinin duyurularını yapıyor, medyada kendisi ile ilgili çıkan haberleri paylaşıyor. Yalın ayrıca albümleri ile ilgili son gelişmeleri de aktarıyor.

@tribundergi Futbol hakkında bilgiler paylaşan bir  twitter hesabı. Ağırlıklı olarak Türk Futbol Ligi’ndeki takımlar, maçlar haberler, transferlerle ilgili tweetler gönderiliyor futbol severlerin takip etmesi gereken twitter kullanıcılarından.

@sevdimbunu Çeşitli konularda özlü sözler ve düşünürlerden alıntılar paylaşan bir twitter hesabı. Eğer özlü sözlere, ilgi duyuyorsanız takip etmeniz gereken twitter kullanıcılarından.

@sozmuhendisi Anlamlı sözler ve ünlü düşünürlerden sözler paylaşan bir twitter hesabı.

@ntvspor Ntvspor’un resmi twitter hesabı. Sporla özellikle futbol gündemiyle ilgili en son haberleri bulabileceğiniz bir twitter üyeliği. Spor severlerin takip etmesini gereken twitter kullanıcılarından.

Bu yazı İnternet Dünyası kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.