Toshiba Servis – 444 7 404

Toshiba servis zamanla arızalanan beyaz eşyalarınızı bakım ve onarımını yıllardır en kaliteli bir biçimde yapan bir teknik servistir. Toshiba markalı eşyalarınız var ve Türkiye’de ikamet ediyorsanız Firmamız tam da olarak sizler için kurulmuştur. Kaliteli bir beyaz eşya markası olan Toshiba markasının teknik servisliğini uzun yıllardır yapmaktadır. Artık işinin ehli olan personeli ve köklü geçmişi ile sizlere hizmet vermektedir. Yapılan her işte müşteri memnuniyeti gözetilmektedir. %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile bu günlere gele firma için değerli müşterilerinin talepleri bir emir niteliğindedir.

Toshiba Servis

Teknik servis konusunda artık yılların verdiği deneyim ile kendini aşmış bir konumda olan Toshiba servis vermiş olduğu hizmetlerde artık profesyonelleşmiştir. Bu nedenle teknik servis ihtiyaçlarınızda 444 7 404’ arayabilirsiniz. Prensipleri çerçevesinde çalışarak profesyonelleşen firma için kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinin en üstlerde olması oldukça önemlidir.

Toshiba Tv Servis

1 yıl boyunca yedek parça garantisi imkanı mevcuttur. Arızalanan eşyalarınız için her zaman en iyisini düşünen firma kullandığı son teknoloji eşyaları ile Türkiye’de oldukça iyi bilinmektedir. Özel servis imkanı ile evlere servislerimiz daha hızlı ve çabuk gerçekleşmektedir. Genel olarak yapı olarak firma maddiyatından çok saygı değer müşterilerin memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Bütçesini ve eşyalarının güvencesini düşünen herkes bizi tercih etmelidir. Uygun fiyatlı hizmetlerimizle eşyalarınız için uygun fiyatlı kaliteli hizmet vermekteyiz. Bütçenizi düşünüyor ve eşyalarınız için kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak : http://www.toshibaservis.co/

Bu yazı AU Blog Tanıtım kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.