Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer günü ne zaman diyenlere hemen söyleyelim her sene 14 Şubat’ta kutlanıyor. Sevgililer günü bir birlerini seven insanların kutlaması için ayrılmış bir gündür elbette bu günün kutlanmasına neden olan tarihi bir olay var ama şimdilik bu konuya girmeyeceğiz. Yazımızda daha çok sevgililer günü hediyeleri seçenekleri üzerinde durmaya çalışacağız, buradaki hediyelerin fiyatlarını yazmayacağım yalnızca ilham ve fikir versin diye bir araya getirdim. Yararlı olması dileklerimle;

Kendinden Yapışkanlı Bıyık

Kadınların sevgililerine alabilecekleri ilginç eğlenceli ve yaratıcı bir hediye.

Romantik Mumlar

Altı tane üzerlerinde ingilizce aşk mesajları yazan kalpli mumlar. Romantik bir hediye düşünenler için ideal.

Mesajlı Çikolata

Üzerinde hoş bir ifade bulunan bir çikolata, “seni çikolatadan daha çok seviyorum” yazıyor, ilginç bir hediye düşünenler için ideal. Bu hediyeyi araştırırken çikolatanın üzerindeki iletileri kendiniz düzenleyebiliyor musunuz veya var olan seçeneklerden mi seçebiliriz sorusunun yanıtını alamadım.

Sevgili Biblosu

Kişiselleştirilebilen hoş, güzel bir sevgililer günü hediyesi. Biblonun alt kısmında yer alan yere istediğiniz yazıyı yazdırabiliyorsunuz.

                                              Tesisat Çantası

Erkeklerin bazıları tadilata, bozulan eşyaları tamir etmeye bayılırlar bunları tamir etmeye çalışırken saatlerce uğraşsalar sıkılmazlar işte bu yüzden, yukarıdaki hediye kadınlar için ilginç ve işe yarar bir hediye seçeneği oluyor. Pek romantik olmadığı konusunda hem fikiriz sanırım.

Güneş Enerjisi İle Çalışan Saksı

En eğlenceli ve çevre dostu hediyelerden biri. Bu saksı güneş enerjisi ile çalışıyor ve güneş enerjisi sayesinde saksıdaki çiçek hareket ediyor. İlginç ve güzel bir fikir.

Pikselli Duvar Saati

Bu hediye daha çok sevgilisi teknoloji ve bilgisayar dünyasına meraklı olanlar için. Pek romantik olmasa da eğlenceli ve güzel bir hediye.

Parlayan Kalp Yastık

Kadınlar için oldukça romantik ve güzel hediye seçeneklerinden biri. Bu kalp yastık karanlıkta yanıp sönüyor.

Balondan Buket

Balondan yapılan çiçek buketi, kadınlar için minik güzel bir hediye.

Sizin Hazırlayabileceğiniz Sevgililer Günü Hediyeleri

Şimdiki hediyeler yukarıdakilerden biraz farklı bu hediyeleri satın almak yerine kendiniz yapmanız gerekiyor.

Ataçtan Yapılmış Küpe

Bu hediyeyi bir atacı eğip büküp uygun şekle getirdikten sonra, üzerine istediğiniz gibi tasarımınızı ekleyerek hazırlayabilirsiniz.

                                           Kağıttan Şekerlik

Bu hediyeyi yukarıda belirtilen şekilde hazırlayarak sevgilinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Yazarın Notu: Bu yazıda bir birinden ilginç ve yaratıcı sevgililer günü hediyelerine değinmeye ve size ilham vermeye çalıştık beğenmeniz ümidi ile. Sevgililer gününüz şimdiden kutlu olsun.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.