Reklamio ile bloglarınızdan para kazanın!


Bloglarınızda, portallarınızda tanıtım yazıları yayınlayarak para kazanmak istermisiniz? Cevabınız evet ise reklamio‘ya üye olmanız yeterli.

Diğer reklam modellerinden daha fazla kazanabileceğiniz bir reklam modeli olan tanıtım yazısı ile günde onlarca lira kazanmanız mümkün. Üstelik istediğiniz reklamı yayınlar, istediğinizi yayınlamazsınız. Herhangi bir reklamı yayınlamak için zorunlu tutulmuyorsunuz.

Sistemin işleyişi basit. Üye olarak teklif almak istediğiniz siteleri ekleyip hemen teklif almaya başlayabiliyorsunuz. Herhangi bir teklif aldığınızda size belirtilen reklam metinini sitenizde yayınlamanız yeterli oluyor. Yayınlamanız durumunda teklife katılım sağlamış oluyor ve kazancınız bakiyenize ekleniyor.

Üstelik aldığınız teklifler size sms ile belirtildiğinden teklifleri kaçırmıyor ve daha hızlı katılım sağlayabiliyorsunuz. Üstelik bu sms servisi için reklamio hiçbir hizmet bedeli almıyor.

Hemen üye olup, sitenizi sisteme dahil edebilirsiniz. Herhangi bir probleminiz için giriş yaparak destek talebi gönderebilirsiniz. Ayrıca canlı destek sayesinde operatörlerden yardım almanızda mümkün.

www.reklamio.org

Bu yazı AU Blog Tanıtım kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.