Philips Servis Noktası

Servis hizmeti almak için bu markanın yetkili servislerine ulaşmak ve kaliteli hizmet almak öyle çok da kolay değil, bu yüzden servis hizmeti almak için daha ilgili ve bu konuda daha deneyimli bir firmayı tercih ediyorum ve bu firma hakkında da sizlere biraz bilgi vermek istiyorum.

Bakım ve onarım hizmetleri konusunda sorunsuz bir şekilde hizmet almak istiyorsanız sizler de Philips Servisi firmasından hizmet alabilirsiniz. Philips markasının ürünlerine güveniyorum ve bu anlamda kaliteye uygun servis hizmeti almak için de Philips özel servis firmasını tercih ediyorum. Deneyimli personeli sayesinde yalnızca pratikte değil teoride de birçok konuda yardımcı olduklarını belirtmem gerekiyor ve bu anlamda müşteri memnuniyetini de ön planda tutuyorlar.

Philips özel servis firmasından genellikle onarım ve bakım hizmetleri alıyorum ve en önemlisi hafta sonu olmasına rağmen gerekli ilgiyi ve servis hizmetlerini sunuyorlar. Yaygın servis ağları sayesinde haftanın hangi günü olursa olsun verilen saatte ilgili adreste oluyorlar.

Philips kalitesine güvenen birçok insan bu firmadan hizmet alıyor ve deneyimli kadro sayesinde sorunsuz bir şekilde ürünlerine kavuşuyorlar. Firmaya web sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz ya da 444 1 494 ile çağrı merkezi ekiplerine kolayca ulaşabilir ve ürün ile ilgili tüm sorunları aktarabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu hizmet veren bu firmayı sizlere tavsiye ediyorum. Kaynak : http://philipsservis.gen.tr/

Bu yazı AU Blog Tanıtım kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.