Bir Mizah Harikasını İnceleyelim

Mizah zevki, algısı her zaman farklılık gösterir bu normal,biz de bu normalin nereye geldiğini inceleyeceğiz. Mizah severler artık soluğu   9gag  ‘ de alıyor. Haksız da sayılmazlar aslında bir birinden keyifli karakterleri ve kalıplaşmış esprileri var(ingilizcesini yazmayayım siz anladınız zaten).

Sitenin bu kadar popüler olmasının nedenini düşünmedim desem yalan olur, sanırım buldum da mizahın ve hislerin evrenselliği yalnızlık, yanlış anlaşılma, zor durumda kalma evrensel duygulardır hatta bi reklam filmi bunu iyi değerlendirmiş iki topluluğu “iki toplulukta ıslak şortla kumda oturmayı sevmiyor o halde ortak noktaları var neden aralarında barış sağlanamasın ki” barıştırmıştı.

Ona Özel Yer Ayırmalıyım!
9gag demişken troll’den bahsetmesek ayıp olurdu bu yüzden ona bu sayfada özel yer ayırdım, diğer yüzleri de umarım en kısa sürede buraya ekleyeceğim. Bilmeyenler için; Troll gıcık komik ve muzip biridir sizi kızdırıp sinirlendirerek zevk alır aslında surat ifadesinden de bu davranışı alışkanlık haline getirdiği gayet belli oluyor.

Ciddi ciddi trollün yüzü neden çizgili neden anti-aging’e yönelmiyor diye araştırmıştım sonuç tatmin ediciydi bu arkadaş devamlı güldüğü için yüzü çizgili olmuştu, sanırım çok gülen insanların yüzlerinin daha çok kırıştığı doğru.

Bu blogta dermatoloji biliminden yararlanarak yazı yazacağım hiç aklıma gelmezdi açıkçası, Bu yazıya kısa süre içinde eklemeler yapılabilir.

Akif Ulutaş

İlginizi Çekebilir!

  1. Kendi İşini Kendin Yapma Rehberi
Bu yazı İnternet Dünyası kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.