Keyifli Takvim Olur; Mayıs 2012 Takvimleri

Mayıs ayı geldi, takvimleri de geldi, masaüstü arka planı yapabileceğiniz ya da çıktısını alıp torunlarınıza hediye edebileceğiniz(ziyaretçi profili böyle yanlış ölçülür işte) güzel mayıs ayı takvimleri var elimizde, seçebildiğim kadar iyilerini seçmeye çalıştım.

Mayıs 2012 Takvimleri;

(Resimleri Tıklayıp Büyütebilirsiniz)

Kurban bayramı olmamasına rağmen güzel bir resim olmuş, fazla obje olmaması masaüstü klasörden geçilmeyen kullanıcılar için iyi olmuş. Koyunun bakışı da ayrıca çok güzel. Doğa dostu bir görünüşü var.

Bu yazıdaki en keyifli Mayıs 2012 takvimi sanırım bu, güzel bir manzara adını türünü bilmediğim bir canlı mangal yapıyor daha ne olsun. Renkler de çok hoş seçilmiş insana huzur veriyor.Tatillerde kırmızı olarak işaretlenmiş.

Böyle karamsar kahverengi efendime söyleyeyim cadılı, çizmeli kanatlı bir görselle karşı karşıyayız o üzerine konduğu şey çiçek sanırım, daha koyduğum görselin ne olduğunu bilmiyorum böyle de bir blog yazarıyım işte.

En gri solgun ve anlaşılmaz resmimizle karşı karşıyasınız. Tatlı bir yaratık var orada ama onun da ne olduğunu çözemedim açıkçası şair burada okuyucunun hayal gücüne bırakmış anlatmak istediklerini. Zaten genelde öyle olur bir çalışma yaparsın olmayan, eksik kalan yerlerini ilginç ilginç bahanelerle doldurursun.

Kelime oyunlu bir resim var bu sefer, ev ağaç insan gölge şeklinde betimlenmiş bu da hoş bir görünüm sağlamış. Penceredeki sarı ışık ise içeride sobada kestane kavurup kahve içiyorlar demek istiyor sanki. Bu müneccimvari tahminden sonra artık yazıyı bitirmem gerektiğini anlıyor, huzurlarınızdan ayrılıyorum.

Akif Ulutaş

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.