Blogumuzun Karikatür Özel Bölümü Açıldı!

Blogumuz’un artık yeni ve özel bir sayfası var “Karikatür Özel Bölümü” akifulutas.com/karikatur adresindeki bu sayfa artık karikatüre dair ne varsa sizlere sunacak. Daha önceki yazılarda karikatürle ilgili yazılara olan ilginin fazla olması ve sadece bir konu üzerine yazmanın cazibesi bu sayfayı oluşturmaya itti.  Karikatür çizimi, yararlanabileceğiniz site  adresleri, tematik karikatür paylaşımı gibi içerikler şimdilik aklıma ilk gelenler. 9gag karikatürleri de konularına göre ayıklanıp iyileri seçildikten sonra yine karikatür özel sayfa’da paylaşılacak. Tüm karikatür severlerin beğnemesi dileğiyle.  Karikatür Özel Sayfamıza Gitmek İçin Tıklayınız

KARİKATÜR SAYFAMIZIN ÖZELLİKLERİ

  • Sadedir Tasarımı henüz çok yeni olsa da sade ve şık bir şekilde tasarlanmaya özen gösterilecektir, gözü yormayan kolay kullanım hedeflenecektir.
  • Yenilikçidir Site içeriğini daha çekici kılmak için İnternet dünyasındaki  trendleri takip eder, uygun olanları siteye ekler.
  • Kullanıcı Dostudur Tasarım maddesinde de belirttiğim gibi, en kolay kullanımı sunmayı amaçlar, karikatürleri net seçilebilmesi için en düzgün şekilde sunmaya özen gösterir.
  • Geribildirimleri İnceler Karikatür sayfamızdan gelen istatistikler sürekli kontrol edilir ve istatistikler doğrultusunda çalışmalar yapar.
  • Detaylıdır Sadece karikatür paylaşımı yapılmaz karikatürün esprisi çizimi değerlendirilir böylece okuyuculara karikatüre daha farklı açılardan bakma imkanı tanınır.
  • Seçicidir Siteye eklenen karikatürler özenle seçilir, incelenen bir yığın karikatürden en iyileri siteye eklenir. 
  • Tek bir Alan  Karikatür Özel Sayfası sitenin sıradan bir sayfası değil kendisi başlı başına karikatür üzerine kurulmuş bir sitedir.
  • Güncellik Karikatür sayfamız mümkün olduğu kadar sık güncellenir, eğer bir süre güncellenmezse akifulutas.com ziyaret edilebilir

                       İLK KONU: YAZISIZ KARİKATÜRLER

akifulutas.com/karikatür sayfamızda yazısız karikatürleri işledik bunu yaparken de konuya dair en iyi karikatürleri seçmeye özen gösterdik. Her karikatür için detaylı bir izlenim de mevcut, bir sonraki yazıda yine karikatüre dair bir konuyu gündeme taşıyacağız amacımız karikatür konusunda faydalı ve okuması keyifli bir yer oluşturmak. Çok sevilen ve revaçta olan 9gag karikatürlerini de  kategorilere ayırarak ve izlenimlere yer vererek inceleyeceğiz.

Yazarın Notu: Karikatür sayfamızın beğenilmesi ümidi ile, yakında bu tür belli bir konu üzerine yoğunlaşmış sayfalar açabilirim.(Akif Ulutaş)

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.