İzmir Beko Servis Merkezi

Firmamız Beko Servis İzmir firmasından alacağınız hizmetlerde garanti süreniz 1 yıl olarak belirlenmiştir. Beko marka ürünlerden en iyi şekilde hizmet alabilmeniz için web sitemizde yer alan kampanyaları takip etmenizi tavsiye ediyoruz. İzmir’de ikamet ediyorsanız ve bu markanın ürünlerine sahipseniz firmamızdan özel servis hizmeti alabilirsiniz.

Çalışmalarımızda hata oranı çok düşüktür ancak meydana gelebilecek her türlü sorunda sizlere garanti hizmeti veriyor ve ücretsiz olarak bu hataları en iyi şekilde telafi ediyoruz. İzmir’de ikamet eden tüm müşterilerimiz için en iyi şekilde hizmet veriyoruz ve çalışmalarımızda sorunsuz bir şekilde işçilik sergiliyoruz.

Alanında uzman ekibimiz ile birlikte çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz ve eğer sizler de firmamızdan hizmet almak isterseniz 444 1 494 ile bizlere ulaşabilir ve firmamızdan hafta sonları da hizmet alabilirsiniz.

Daha önceki yıllarda yalnızca hafta içi hizmet veren firmamız sizlerden gelen talepler nedeniyle hafta sonu da hizmet vermeye başlamıştır. Yoğun bir dönem geçiren firmamız yalnızca telefon çağrıları ile değil web site aracılığı ile de hizmet veriyor bu sayede yoğunluğu biraz daha aza indirgeyerek siz değerli müşterileri için daha kaliteli hizmet veriyor. Beko marka tüm ürünleriniz için yaygın servis ağlarımız ile birlikte en hızlı şekilde adreslerinize ulaşıyoruz ve siz değerli müşterilerimize çok daha kaliteli hizmetler sunuyoruz. Kaynak : www.bekoservisizmir.net

Bu yazı AU Blog Tanıtım kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.