İş Dünyasında Başarı İçin Studio Offices

Studio  Offices, iş dünyasında ilerlemek isteyen çalışanlar, freelancerlar veya bir konuda sunum düzenlemek, seminer vermek isteyen kişiler için mükemmel seçenekler sunan bir firma. Studio Offices hem başarılı hem de güler yüzlü hizmeti ile müşterilerinden olumlu geri bildirimler almaya devam ediyor, bu yazıda Studio Offices’in hizmetlerini ve sundukları imkanları kapsamlı bir şekilde inceleyeceğiz.

SANAL OFİSİNİZİ HEMEN HAZIR!

Studio Offices Sanal Ofis hizmeti ile iş dünyasında ilerlemek isteyen herkes için önemli bir imkan tanıyor. Sanal Ofis hizmeti sayesinde kargolarınız mektuplarınız sizin yerinize alınıyor, gelecek bir kargoyu evrakı beklemek için seyahatleriniziden feragat etme dönemi de geri kalıyor. Studio Offices’in bu seçeneği yalnızca gelen kargoları takip etmekle de sınırlı değil, firma size iş telefonu da tahsis ediyor tek yapmanız gereken 0216 518 1144 nolu telefondan yetkili kişiyle görüşerek iş telefonunuzun nasıl açılması gerektiğini ve hangi durumlarda size aktarılması gerektiğini belirtmek.

HAZIR OFİS SAYESİNDE ZAMAN KAZANIN

Hazır ofis işlerinize hemen başlayabilmenizi, çalışmalarınız dışında hiçbir şeyi düşünmemenizi sağlayan bir sistemdir. Hazır ofis seçeneği ile internet bağlantınız, sıcak içecekleriniz, network altyapınız, masa sandalyeniz, telefonlarınıza İngilizce veya Türkçe yanıt verecek sekreteriniz hazır, sadece laptopunuzu alıp gelmeniz yeterli. Studio Offices’in bu hizmeti zaman kaybetmeyi sevmeyen çalışanlar için harika bir çözüm. Firma müşterilerin görüş ve isteklerine önem veren personeliyle, dört dörtlük hazır ofisiyle başarılı projelerinizi gerçekleştirmeye giden yolda size kolaylık sağlıyor.

                                         İŞ TOPLANTINIZI DÜZENLEYİN BAŞARIYI YAKALAYIN

İş dünyasında başarılı olmanın önemli aşamalarından biri de başarılı verimli ve yenilikçi fikirlerin çıktığı iş toplantılarıdır. Studio Offices bu toplantıları gerçekleştirebileceğiniz toplantı salonlarını tıpkı Hazır Ofis’te olduğu gibi size hazır olarak sunuyor. Toplantı salonunda beyaz tahtanız, telekonferansa uygun altyapınız hazır. Dilerseniz sunumlarınızı gerçekleştirmek, seminer vermek için de bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Toplantı Salonu kiralama hizmeti’de Studio Offices’in diğer hizmetleri gibi beğeniyle karşılanıyor ve tavsiye ediliyor. Detaylı bilgi için Studio Offices’in web adresine göz atabilirsiniz;

http://www.studiooffices.com

Bu yazı AU Blog Tanıtım kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.