İphone Nedir Ne işe Yarar; İphone Esprileri

Meşhur iphone, yer yer dizi oyuncularının elinde yer alır, kimi pahalı bir oyuncak olarak görür kimisi  de vaz geçemeyeceği bir araç olarak tanımlar. Bu yazıda iphone la ilgili ilginç faydalı  ve değişik özellikleri paylaşmaya çalışacağım. Bu kadar popüler bir araç hakkında bir yazı yazmasak olmazdı biz de yazacağız. Bu yazıda biraz mizaha kaçacağız, teknolojik yanı fazla olmayabilir nedenini yazının devamında bulacaksınız.

 

Para Para Para

İphone aldınız bütçenizi zorladınız, tamam masanın üzerine koyup havanızı da attınız, peki harcamalar bitiyor mu tabi ki hayır. Uygulamaların (app) birçoğu ücretli ve genellikle iyi işe yarar uygulamalar ücretli oluyor bu uygulamalar bol reklam yaparak sizleri almak zorundaymışsınız gibi hissettiriyor bu durumda ya uygulamaları indiremeyip içten içe bir tatminsizlik yaşayacaksınız ya da korsan olarak indirmeye çalışıp hem suç işleyecek hem de telefonunuzu riske atacaksınız.

İphone 4 Sorunları

İphone sorunları ile beraber geliyor ekranı oldukça hassas, ekranınız her an kırılabilir yere düşme çarpma vs gibi olaylarda ekranı kırılmış bir şekilde bulabilirsiniz, biraz sakar biriyseniz iphone size göre değil. Çoğu kullanıcı pil ömründen şikayetçi, pil konusunda iyileştirilmeler yapılması bekleniyor. Piliniz arıza yaptığınızda telefonunuzu değiştirmelisiniz çünkü iphone’un pili diğer telefonlarından farklı bir şekilde  yerleştirilmiş. Bluetooth ile veri aktarımı yapamazsınız sadece kablosuz kulaklık için kullanabilirsiniz.

İphone’un Artıları

Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, iphone’un artıları da var; 

  • Şık bir telefon olması, görüntüsü hoş
  • Ekranın ışığını iyi bir şekilde ayarlaması
  • Müzik kalitesinin iyi olması

İphone Esprileri

Lütfen bizimle gel seni seviyoruz - Üzgünüm artık Nokia E70 benim ailem

Olaya biraz da mizahi açıdan bakalım, ve kendi iphone esprilerimizi üretelim, umarım başarılı olur.

  • İphone tabanları delik üstü boyalı bir çizmedir
  • İphone moda severlerin ayfonudur.
  • İphone’suz entel olmaz.
  • İphone’la da telsiz ücreti ödersiniz, bu telsiz değil diye isyan etmeyiniz.
  • Telefon iletişim kurmak İphone masanın üzerine konmak içindir.
  • Grahambell İphone’u en önce icat etmiş çok çabuk kırıldığı ve wireless’ı pek iyi olmadığı için bildiğimiz versiyonunu piyasaya sürmüş.

 Yazarın Notu: Yazı mizahi  bir amaçla yazılmıştır (Akif Ulutaş)

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.