İlginç Yüzükler

Merhaba, bu yazı özellikle kadın okuyucularımızın dikkatini çekecek gibi zira çeşit çeşit yüzükleri inceleyeceğiz. Konforu hakkında net bir şey söylemek zor ama görünüş olarak mükemmeller diyebiliriz, ilgi çekme garantisi veren çalışmalar yapılmış. Bu tasarımları inceleyelim siz de kendi kararınızı verin.

1)Pacman Şeklinde Yüzük

Efsanevi oyun Pacman’ın ‘yüzükleştirilmiş hali’ desek sanırım abartma olmaz, özellikle bu oyunu seven, unutamayan kişiler ilgi gösterecektir diye düşünüyorum. Nostaljik bir havası var ayrıca gayet hoş gözüken bir yüzük çıkmış ortaya.

 

 

 

 

 

 

2)Göz Şeklinde Yüzük

Bu yüzük sevimlilikle korkunçluk arasında gidip gelmekte kim sürekli parmaklarının üzerinde ‘göz’ olsun ister ki? Farklı olmak isteyen kişiler bu yüzüğe yönelebilir oldukça iddialı bir seçenek bence

 

 

 

 

 

3)Alkolik Yüzük!

Bu yüzük tarzı alkolle arası iyi olan kişiler için tasarlanmış olmalı, nostradamus olmayı sevmem fakat kısa sürede kırılır o yüzük, benden söylemesi alırken  japon yapıştırıcısı yanında hediye edilmeli bence. Bir de sağlığa zararlı yönü var insanın her an aklına bira getiriyor.

 

 

 

 

 

 

 

4)Ne Şiş Yansın Ne Kebap Yüzüğü

Başlığı niye öyle attım bilmiyorum şiş şeklinde yüzük de diyebilirdim pek ala… Bu yüzük biraz büyük olmakla beraber iştah açıcı bir etkiye sahip demek mümkün, restoranlarda falan bazı çalışanlar böyle yüzük taksa ne hoş olur aslında. Kasaplar da takabilir (sanırım)

 

 

 

 

 

 

5)Tatlı Yüzük

Gün geçmiyor ki iştah açıcı bir yüzükle karşılaşmayalım, gerçekten  insana parmaklarını yedirir o derece hoş olmuş bu yüzük. Bu yüzüğü de pastane çalışanları takmalı bence… Ben neden böyle bir görev edindiysem kendime herkes kendi işi ile ilgili yüzük takacak diye :)

 

 

 

 

 

 

Umarım tasarımları beğenmişsinizdir.

Akif Ulutaş

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.