Şık ve Yaratıcı Papyonlar!

Papyon takmam, sevmem diyen okuyucularımız bu yazıdan sonra kararlarını gözden geçirecek gibi zira ben geçirdim. Katıldığınız partide ilginçliğinizi ve çekiciliğinizi arttıracak harika papyonlar bulduk ve bunları sizlerle paylaştım. Hep diyoruz bu tasarımları satın alamasanız ulaşamazsanız dahi sizlere ilham verecektir, ya da imkanınız varsa hazırlayabilir/ hazırlatabilirsiniz.

Yüz dolar şeklinde papyon ilginç olmuş, ama ülkemizde bu papyonu takınca kötü esprilerle karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksek. Burjuva, kapitalist damgası yemeniz de seçeneklerimiz arasında ama sizi etiketleyemeyeceğine inandığınız insanların katıldığı bir partiye giderken giymeniz hoş ve ilgi çekici olacaktır.

Yine geçmiş yıllara gittim 40- lı 50 li yıllardı kara tahtada yazardık beyaz beyaz tebeşirlemizle, şimdiki gibi akıllı tahtalar yeşil tahtalar yoktu. Bu papyonun üzerine gerçekten bir kalemle yazılabiliyor mu cidden tahta işlevi var mı merak ettim doğrusu. Umarım bu papyonu takan insanlar  ”dur bi şu tahtada işlem yapayım soru çözeyim” diyen insanlarla karşılaşmaz.

Doğa dostu bir papyonla karşı karşıyayız, ziraat mühendisliği okuyan biri olsam mezuniyet törenine bu papyonla giderdim, el yapımı bir uğraşla bile bu papyon edinilebilir, yeter ki biz papyonumuza önem verelim, onu farklı kılmaya çalışalım. Acıkınca da değirmene bağışlayabileceğiniz bu papyon, yazıdaki en ilginç ürünlerimizden biri.

Az önceki buğday şeklindeki papyon makarna oldu ve bu şekle geldi, ilginç olmasının yanında çok şık durmuş, diğer renklerde biraz daha dikkat çekici olur sanırım. Kilolu ve kilolarınızla barışık biri iseniz bu tür bir papyon tercih edebilirsiniz. Bunların dışında, yaratıcı bir tasarım olsa da diğer papyonlar yanında biraz sönük kalıyor.

Alkollü partilerde kokteyllerde kullanabileceğiniz iddialı bir papyon, sanrım evde kendi çalışmalarımızla bu tür papyon edinebilirsiniz. Tabii bu mantarlar üzerine koku sinmişse o zaman işiniz biraz daha zor. Tabii alkol sağlığa zararlıdır diyerek günlük sosyal mesaj verme ihtiyacımı da  burdan gidereyim. En iyisi bu tür bir papyonu hazır olarak bulup satın almak olmalı hem mantarların yapışmasında bir sorun yaşamazsınız hem de koku probleminiz olmaz, alkol içmeyin soda için hem göbek yapmıyor.

Yazarın Notu: Bu yazıyı yazarken kopmalar ve internet kesintileri sayesinde yazıyı defalarca yazmama neden olan, yazı yazarken şarkı dinlemeyi imkansız ötesi yapan internet sağlayıcıma(siz o firmayı çok iyi biliyorsunuz)  bişey demek istemiyorum. Lütfen h

 

 

 

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.