Bir Birinden İlginç Şapkalar!

İlginç konuları işlemeye devam ediyoruz, yaz gelmesiyle beraber şapkaya duyulan ihtiyaç arttı fakat şapka sadece güneşten korunmak amacıyla kullanılmıyor biliyorsunuz. Şapkalar değişik tasarımlarla çok ilginç hale getirilebiliyor, ve bu şapkalar sizin ilgi odağı olmanızı dahi sağlayabilir. Tabii bizim bu yazıda amacımız nasıl ilgi çekeriz değil, şapkalar ne hale getirilmiş şapkalarla yapılabilecek tasarımlar neler onları görmek. Siz de bu şapkaları inceleyerek belki de ilham perinizi çağırabilirsiniz. Hadi başlayalım;

FUTBOL SAHASI ŞEKLİNDE ŞAPKA

Taşıması en zor şapkalardan biri de bu sanırım ama ilgi çekme konusunda da en başarılı diyebiliriz. Güneşten koruyuculuğu da azımsanmamalı hatta yanınızdakileri de güneşten koruyabilir. Aşırı kullanımı boyun ağrısına neden olabilir diye düşünmekteyim.

TABLET BİLGİSAYARLI ŞAPKA

Tablet bilgisayar modasının ulaştığı son noktayı görmekteyiz, tablet bilgisayarlı şapkamız da oldu. Şapkanın arkasındaki yeşil şeylerin şapkanın konsepti ile ne alakası olduğunu ben de çözemedim. Sonuç olarak ilgi çekici ve hoş gözüken bir şapka diyebiliriz.

YAZ ŞAPKASI

Yaz temasına en çok uyan şapkalardan biri ile karşı karşıyayız, üzüm buz gayet uyumlu olmuş çok ferah serin bir görünüm sağlamış. İlla da ilginç bir şapka takılacaksa bence bu şapka tercih edilmeli. Görünümü şık olmasının yanı sıra pozitif enerji veriyor.

ÇİÇEKLİ ŞAPKA

Fikir olarak hoş bir şapka  fakat kullanışsız görünüyor, kapıdan geçemez ki insan bu şapkayla, boyun ağrısı garantili ayrıca. İyi yanına gelecek olursak, görünüşü güzel renk seçimi de başarılı. Daha küçük olarak tasarlansa harika bir şapka olabilirmiş bence.

KELEBEKLİ ŞAPKA

Bu yazıda incelediğimiz en şık ve başarılı şapka bu bence, ne çok abartılı ne de çok sıradan renk seçimi güzel seçilen obje(kelebek) gayet yakışmış bence budur.  Kelebeklerin gerçekçi olarak tasarlanması ise kelebeklerin şapkayı takan kişinin başına üşüştüğü izlenimi veriyor.Sanırım bu yazıdaki boyun ağrısı yapmayacak tek şapka bu.

ESTETİK ŞAPKA

Bu yazıdaki en estetik şapkaya geldik sevgili okuyucularım, şapkanın bitişinde bulunan kıvrımlı şeyler şapkanın estetiğine önemli bir artı katıyor. Şapka hafif görünüyor fakat hassas bir eşyaya benziyor kullanan kişinin bayağı özenli olması gerekli gibi.

Bir de Bunlar Var;

İlginç Legolar

Dengeli Ev Aksesuarları

Bir Birinden İlginç Klavyeler

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.