Bir Birinden İlginç Lamba Tasarımları!

Lambalar aydınlanmak için her ne kadar bir zorunluluk olsa da tasarımcılar lambayı sadece bir zorunluluk olarak görmüyor. Lamba tasarımları evlerin dekorasyonuna büyük katkılarda bulunabiliyor. Hayal gücü yaratıcılık ve beceri birleşince birazdan göreceğiniz bir birinden ilginç lamba tasarımları ortaya çıkıyor. Evinize şimdilik bir lamba almayı düşünmüyorsanız dahi, bu tasarımlar sizlere ilham verebilir. Blog olarak ilham verici tasarımları araştırmaya incelemeye devam ediyoruz.

Duvardan çıkan bir küp! Zekice düşünülmüş ilginç bir tasarım yanılmıyorsam turuncu ve beyaz renklerde piyasaya sürülmüş, ev dekorasyonuna artı katacak ürünlerden.

Yüz şekline benzetilmiş lambalar oldukça sevimli gözüküyor bence bu tasarımı en iyi şekilde uygulayabilmek için duvarınız oldukça temiz olmalı. Tabii evde de biraz yer ayırmanız gerekecek.Bu lamba da ilginç ve yaratıcı bir tasarıma sahip. Önceki lambalardan biraz farklı, bu lamba daha sade ayrıca bir rafla beraber kullanılıyor. Kitap, kahve gibi eşyalarımızı bu ışıklı rafa koyabiliyormuşuz.

Bu lamba da Tron oyunu temasına sahip, mavi ışıkları oldukça modern gözüküyor. Bu oyunun tutkunlarının oldukça hoşuna gideceğini düşündüğüm bir lamba bu.

En hoş görünen lamba tasarımlarından biri bu, odanıza çok güzel bir hava kattığını söylemek mümkün. Yanılmıyorsam doğa teması işlenmiş, bence bu yazıdaki en ilginç lamba tasarımlarından biri bu.

Konuşma balonu şeklindeki bu lamba da oldukça hoş bir tasarıma sahip. Ayrıca sevimli olduğunu söylemek de yanlış olmaz. Lamba kapalıyken konuşma balonun üzerinde “Işığı Aç” yazıyor.

En neşeli lamba tasarımlarından. Sanki biri yan odadan veya daha uzaktan şut çekmiş ve top odanın duvarını parçalamış (hayır Sabri esprisi yapmayacağım)  futbol ve mizah severlerin odasında bulundurmak isteyeceği bir lamba.

Bu lamba biraz klasik bir tasarıma sahip tasarımda ne ifade edilmiş anlamadım.

Bir çok kişinin hoşuna gideceğini düşündüğüm bir lamba bu. Kim odasında bir ay istemez ki. Ayrıca ay da gayet sevimli bir şekilde “lambaya dönüştürülmüş”. Bunların dışında astronomiye uzay temasına meraklı kişilerin de çok hoşuna gideceğini düşünüyorum.

Bu lamba da ilginç bir tasarıma sahip. Aslında bildiğimiz türden bir lamba ama bu masaya biraz daha yakın. Bence bu lambaya bir süre her baktığınızda “Eyvah lamba düşmüş” diye düşüneceksiniz.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.