Bir Birinden İlginç ve Yaratıcı Mp3 Çalarlar

Mp3 Çalarlar gittikçe yaygınlaştı ve müzikseverlerin yanından ayıramadığı bir araç haline geldi. Gittikçe daha çok özelliğe sahip Mp3 çalarlar piyasaya sürüldüğü gibi, fiziksel şekilleri de daha ilgi çekici hale getirildi. Biraz sonra inceleyeceğimiz Mp3 çalarları görünce bana hak vereceksiniz, neredeyse her zevke ve ilgi alanına hitap eden tarzda ürünler sunulmuş. Bu cihazlar müzik dinlemeyi daha keyifli hale getirecek gibi.

 

1)Rubik Küpü Şeklinde Mp3 Çalar

Benim oldum olası çözmeyi başaramadığım Rubik Küpü şeklinde Mp3 çalar yapmışlar, renk seçimi de gayet modern gözüküyor taşıması belki biraz zor olur. Taşımanın zor olması bir Mp3 çalar için önemli bir dezavantaj ve bilirsiniz cepte köşeli bir şey taşımak oldukça rahatsız edici ve can sıkıcıdır.

2)Nintendo Oyun Kolu Şeklinde Mp3 Çalar

Bu Mp3 çalar harika, mükemmel tasarlanmış, hem sizi geçmişe götürüp nostaji yaşatıyor hem de kullanışlı tuşlara sahip. Nintendo ürünleri seven biri olarak böyle bir Mp3 çalara sahip olmayı çok isterdim eminim Nintendo severler de benle aynı duyguları paylaşıyorlardır. İzninizle ağlamak istiyorum anılarım depreşti, neredesin Nintendo’m beni neden bıraktın, o güzel atari kolunu çok ama çok özleyeceğim.

3)Kaset Şeklinde Mp3 Çalar

Gün geçmiyor ki nostajik bir çalışma ile karşılaşmayalım, adamlar yapmış, diyecek söz bırakmamışlar renk uyumu olsun, konu uyumu olsun hem kaset, hem mp3 çalar hem de plak çalar bir tek ben eksiğim orada sanırım. Tabii bunu taşırken “haha hala kaset mi taşıyon sen” gibi iğrenç esprilere maruz kalma ihtimalimiz var. Siz siz olun iphone’dan                      i pad den ipod dan vazgeçmeyin.

4)İsviçre Çakısı Şeklinde Mp3 Çalar

En ‘karizma’ Mp3 çalarlardan biri bu sanırım çakı şeklinde kendisi. İsviçre çakısının özelliklerini barındırıyor mu bilemem ama görünüşü oldukça benziyor, inandırıcı hatta bununla stada vs giremezseniz şaşırmayın derim. Kullandığı tıbbi gereçler(sürekli kullanımı zorunlu)  yüzünden sınava giremeyen insanlar varken doğal tabii.

5)Kredi Kartı  Şeklinde Mp3 Çalar

En zarif ve kullanışlı Mp3 çalarımıza geldik. Bir kredi kartı inceliğindeki bu mp3 çalar kolayca taşınabilmesi nedeni ile bana oldukça iyi bir seçenek gibi geldi renkleri ise sadece ve ciddi seçilmiş eğer kırmam dikkat ederim diyorsanız öneririm.

Akif Ulutaş

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.