Franke Servis

Evimizdeki her eşya ve her mobilya bizim için önem arz eder. Bunların başında da beyaz eşyalarımız ve ankastre ürünlerimiz gelir. Bu ürünler diğerlerine göre daha çok bakım isteyen ürünlerdir. Elektronik cihazlar olduğu için daha çabuk bozulabilir ya da çabuk yıpranabilirler. Bu yüzden aldığımız ürünü markası kadar ürünün teknik servisi de önemlidir. Bu aşamadaFranke teknik servissizlere gereken yardımı sağlayacaktır.

Franke Buzdolabı

Franke teknik servisuzman teknik servisi ile sizlere özel teknik hizmeti vermektedir. Elektronik ürünleriniz için güvenli ve hızlı bu sistem müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadır. En hızlı şekilde ve sizler için en uygun şartlarda teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Dünyanın birçok yerinde hizmet veren bu servis sizler için çok değerli olan bu eşyaların hiçbir risk almadan tamir ve bakımını sağlar. Tam donanımlı araçlarla en kısa sürede sizlere ulaşan teknik ekip aynı hızda sorununuzu çözerken aynı zamanda bir yıllık parça garantisini de sizlere sunuyor.

Franke Servisi

Pek çok firmanın kullanıcı hatası olarak değerlendirip yapmak istemediği günümüzde Franke teknik servis sizlere dürüst bir hizmet vermektedir. Geniş servis ağıyla çok kısa sürelerde hızlıca size ulaşan ekip sorununuzu çözecek ve bir yıllık parça garantisiyle sizleri bu dertten kurtaracak. Bu servise ulaşmak için 444 7 404 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Tamir ya da bakım işleriniz içinFranke teknik servisegönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz.

Site: http://www.frankeservis.co/

Bu yazı AU Blog Tanıtım kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.