Electrolux Servisi İstanbul Anadolu Yakası

Çevre dostu ürünleri ile birçok kişinin ilgisini çeken ve teknolojinin farklı boyutlarını en iyi şekilde sergileyen Electrolux, birçok ürün ile evimizde en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde fırınımız ile ilgili yaşadığımız sıkıntı nedeniyle markaya karşı bir tepkimiz oldu ancak deneyimli ekip sayesinde sorunun tamamen bizden kaynaklı olduğunu da öğrenmiş olduk! Electrolux fırın yıllardır hizmet aldığımız bir ürün ancak geçtiğimiz günlerde gerekli ısıtma işlemini saatlerce yapmadığını fark ettik ve bunun için servis ekiplerinden yardım istedik… Electrolux Servisi bize önerilen firmalardan bir tanesiydi ve apartmanımızda gördüğümüz magnetler sayesinde firmayı aramaya karar verdik.

Apartman sakinlerinin birçoğu bu firmadan hizmet alıyor ancak biz daha önce servis ihtiyacı duymadığımız için henüz firma ile tanışma fırsatını bulamamıştık. Ekipler kısa sürede eve geldi ve fırını detaylı bir şekilde inceleyerek sorunun neden kaynaklandığını tarafımıza aktardılar.

Electrolux Servisi bu anlamda gerçekten başarılı çünkü direkt olarak işleme başlamadılar ve gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra onay vermemize fırsat tanıdılar. Onay verildikten sonra işlem başladı ve sorun kısa sürede çözülerek ürün teslimi yapıldı. Sorunsuz bir hizmet istiyorsanız Electrolux Servisi ideal firmalardan biri ve firmaya ulaşabileceğiniz telefon numarasını da sizlere sunarak yazımı bitirmek istiyorum, dipnot olarak web siteleri aracılığı ile de firmaya ulaşmanızın mümkün olduğunu belirteyim! Firma iletişim: 444 1 494. Site Url : http://www.electroluxservis.co/

Bu yazı AU Blog Tanıtım kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.