Angry Birds Oyunları

Angry Birds, Çizgi film oyunları, Angry Birds oyunları
angry birds oyunları
Angry birds bir iphone uygulaması olarak karşımıza çıkan ve oldukça popülerleşen sevilen bir oyundur. Angry Birds oyununun pek çok versiyonu üretilmiş ve yayılmıştır. Elbette flash oyun üreticileri de bu Angry Birds akımına karşı kürek çekmemiş ve onlar da geliştirdikleri flash oyunlarla Angry Birds akımına destek vermektedirler. Flash oyunlarının da üretilmesiyle birlikte internet üzerinden de pek çok mecrada oynanabilen Angry Birds oyunları, halen daha hızla yayılmaya devam etmektedir.
Angry Birds oyunlarının bir arada ve derli toplu bir şekilde internet gezginlerine ve oyun severlere ulaştırılmasını amaçlayan bir de internet sitesi bulunmaktadır. www.angrybirdsoyunlari.org adresinde yayın yapan Angry Birds oyunları sitesi, alanındaki en kapsamlı oyun arşivine sahip. Özellikle çocuklar tarafından da çok sevilen Angry Birds oyunları, neredeyse Ben 10 oyunları kadar ilgi çekmektedir. Çocukların ve yetişkinlerin ortak zevki olan Angry Birds oyunları hemen hemen her yaş grubuna hitap etmektedir.
AngryBirdsoyunlari.org adresli internet sitesi çocukların ve yetişkinlerin sadece angry birds oyunları değil başkaca pek çok oyuna da erişimlerini kolaylaştırmak adına yeni kategoriler de açmaktadır. Bilhassa çizgi film oyunlarının çocuklar tarafından ilgiyle karşılanması üzerine, bu alandaki oyun arşivini de genişletmiştir. Çizgi film oyunları içerisinde, süger bob oyunları ve mario oyunları gibi pek çok oyun da yer almaktadır. Siz de çocuklarınızla birlikte Angry Birds oynayabilir veya diğer çizgi film oyunlarında keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bu yazı AU Blog Tanıtım kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.