İlginç ve Yaratıcı; Dengeli Ev Aksesuarları!

Blogumuz ilginç ürünleri incelemeye devam ediyor bu sefer ev dekorasyonunda kullanılabilecek en ilginç ürünleri bulduk. Yandaki akvaryumda gördüğünüz üzere denge ön planda dengeyi düzgün şekilde ayarlayarak böyle ilginç çalışmalara imza atmışlar. (Soldaki resmi onaylamıyorum Ev dekorasyonu veya her ne amaç için olursa olsun bir canlının hayatını riske atmak yanlıştır)  Bunun dışındaki ürünler görece olarak daha risksiz ve şık.

 Uçan ya da Dengede Duran Ev

Tamam denge ayarlama da biri çıkıp da dememiş mi aga bu ne diye?  Yanılmıyorsam evin içindeki ağırlık yerleşimi de(mobilya vs) dikkatli yapılmalı aksi taktirde pek hoş olmayan şeyler olabilir ama bişey diyeyim mi sevgili okuyucularım bu solda gördüğünüz ev ülkemizdeki sağlam raporu alan çoğu evden daha güvenlidir, bu benim şahsi görüşüm.  Bunların dışında şuna da değinmek istiyorum evin bulunduğu yerdeki manzara kusursuz tam mangal yapmak için sanki. Bir saniye yoksa bu photoshop olmasın? Eğer photoshopsa bu resmi buraya eklememiz de yaptığım bu yorumlarda boşa gider, umarım değildir yok yok değil ya gerçekçi.

 Dengede ya da Uçan Sandalye

Sandalyelerde genellikle konfor ve rahatlık aranır ama bu sandalyelerde bahsettiğim özelliklerden fazla söz edemeyeceğim. Sandalyelerin ayak koyma yerinde bulunan yere basarak ağırlığınızı dengeliyorsunuz dengeleyemezseniz de düşüyorsunuz olay bundan ibaret sevgili okuyucularım. Deneyemediğim için yorumlarım ne derece gerçekçi olur bilemiyorum ama  bu sandalyelerde denge olayına önem vermek gerekli diye düşünüyorum. Sandalyenin bu özelliğinden habersiz misafirleri ise küçük bir sürpriz bekliyor olmalı.

Dengeli Tepsi

Bu tepsi denge kavramını iyice ön plana çıkarıyor, tepsi taşıması -üzerindekileri dökmeden taşıması- zaten maharet istiyor bu tepsi ile zorluk iyice artmış. Kendinize güvenseniz de bu denge tepsisi ile sıcak içecekler taşımazsanız son derece doğru bir seçim yapmış olursunuz. Her içecek getirip götürdüğünüzde aksiyon yaşamak istiyorsanız bu tepsi tam size göre diyebilirim. Bardak yerleşimi bardakların doluluğu boşluğu gibi değişkenleri de göz önünde bulundurmalısınız.

Dengeli Koltuk

Dinlenme zamanımda denge ile mi uğraşacağım demeyin bu koltuk bunun için! Düşmeyi engelleyen bir önlemi var mıdır bilemiyorum ama umarım vardır uyurken kimse düşerek uyanmaz sanırım. Yanılmıyorsam bu koltuğun bir çok açısı var bu da artı bir özellik.  Dengeli ev aksesuarları konulu yazımızın böylece sonuna geliyoruz. İlginç yaratıcı aksesuarları ürünleri paylaşmaya devam edeceğiz. (Akif Ulutaş)

 

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.